UAB „Automatikos sistemos“

Transporto priemonių vadybininkas

900-1100 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Automatikos sistemos“

Darbo pobūdis

  • Transporto priemonių remonto ir priežiūros darbų organizavimas;
  • Savalaikis transporto priemonių techninių aptarnavimų ir techninės apžiūros atlikimas;
  • Komplektuojančiųjų dalių užsakymas, apskaita ir priežiūra;
  • Transporto priemonių remonto organizavimas;
  • Defektų fiksavimas ir defektų atsiradimo priežasčių nustatymas;
  • Transporto priemonių pardavimo procedūrų organizavimas;
  • Draudiminių įvykių administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis techninis išsilavinimas (gali būti ir paskutiniųjų kursų studentas);
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija; C kategorija – privalumas;
  • Noras tobulėti, kelti kvalifikaciją, domėjimasis naujovėmis;
  • Atsakomybės jausmas, kruopštumas, iniciatyvumas, pozityvumas;
  • Mokėjimas dirbti savarankiškai ir produktyviai išnaudoti darbo laiką.

  • Dinamišką, kupiną naujų iššūkių darbą jauname kolektyve, augančioje kompanijoje;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Motyvuojantį atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas

ASISTEMOS juridinių asmenų registre įregistruota 2000 m. Veiklos pradžioje įmonėje dirbo vos 2 darbuotojai, šiandien ji – viena stambiausių Panevėžio įmonių, kurioje dirba per 190 darbuotojų. Gamybos plotas išsiplėtė iki 3000 m2, eksportas išaugo iki 40%. Sudaryta puiki kvalifikuotų specialistų komanda suteikia galimybę sklandžiai ir lanksčiai vykdyti įmonės veiklą. Dirbame su įvairiausių pramonės šakų įmonių technologinių procesų automatizavimu ir atnaujinimu, pritaikome naujausias technologijas ir komponentus. Siūlome tik aukštos kokybės gaminius ir inžinerinius sprendimus elektros energijos gamybai, perdavimui bei valdymui.
informacija apie UAB „Automatikos sistemos“
1988 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
201
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1464 €
25% uždirba 1464-1927 €
25% uždirba 1927-2542 €
25% uždirba nuo 2542 €