ERGO

Transporto priemonių žalų ekspertas (-ė)

1300-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - ERGO

Darbo pobūdis:

  • Transporto priemonių žalų administravimas;
  • Tiesioginis bendravimas su klientais atsitikus žalai;
  • Transporto priemonėms padarytos žalos vertinimas, sąmatų skaičiavimas bei derinimas;
  • Dalyvavimas kuriant ir tobulinant žalų reguliavimo procesus;
  • Naujų IT sistemų ir įrankių, skirtų transporto žalų reguliavimui, bandymas bei testavimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (privalumas - transporto inžinerijos srityje);
  • Mokėti anglų ir/ar rusų kalbas;
  • Puikūs bendravimo su klientais įgūdžiai;
  • Gebėjimas planuoti laiką, nusistatyti prioritetus, spręsti ir suvaldyti konfliktines situacijas;
  • Atsakingumas ir analitinis mąstymas;
  • Gebėjimas kritiškai vertinti gaunamą informaciją, moralinis tvirtumas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (patirtis dirbant su Audatex sistema būtų privalumas).

Mes Jums siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą, dinamišką darbą ;
  • Didelę nuolaidą draudimo produktams ir nemokamą sveikatos bei kritinių ligų draudimą;
  • Profesinio tobulėjimo ir mokymosi galimybes;
  • Motyvacinį naudų paketą (papildomos atostogos, kulinarinės pamokos, elektro-mobilių įkrovimo stotelė prie biuro);
  • Darbas iš namų ir iš biuro.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

1300-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
ERGO

ERGO

ERGO – tai beveik 800 žmonių bendruomenė Lietuvoje. Ir mes visi kartu rūpinamės savo klientais, kaip padėti jiems ir jų artimiesiems, jei nutinka nelaimė. Mes kartu su savo bičiuliais – SOS vaikų kaimu, Kino pavasariu, Klaipėdos universiteto Jūrų tyrimu centru – taip pat rūpinamės, kaip sukurti gražesnę ir švaresnę Lietuvą. Esame socialiai atsakingi ir remiame daugelį projektų ir patys aktyviai juose dalyvaujame.
Mums rūpi darbuotojų įsitraukimas ir įvairovė. Personalo atrankos procese užtikriname lygias galimybes visiems kandidatams nepaisant rasės, odos spalvos, religijos, lyties, seksualinės orientacijos, amžiaus bei tautybės.