Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ORTIMA“

Transporto priežiūros vadybininkas

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ORTIMA“

Darbo pobūdis

Transporto priemonių remonto ir priežiūros darbų organizavimas;
Savalaikis transporto priemonių techninių aptarnavimų ir techninės apžiūros atlikimas;
Komplektuojančiųjų dalių užsakymas, apskaita ir priežiūra;
Remonto darbų sąmatų suderinimas su tiekėju;
Transporto priemonių išleidimas į reisą, priėmimas po reiso;
Defektų fiksavimas ir defektų atsiradimo priežasčių nustatymas;
Techniškai tvarkingų ir techninius reikalavimus atitinkančių transporto priemonių eksploatacijos užtikrinimas;
Prevencinių darbų dėl transporto priemonių, mechanizmų ir kitų turimų įrengimų tinkamos techninės būklės palaikymas;
Remontų ir priežiūros ir su jais susijusių duomenų suvedimas, analizė ir duomenų pateikimas vadovui;
Draudiminių įvykių administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis techninis išsilavinimas (gali būti ir paskutiniųjų kursų studentas);
Panašaus darbo patirtis (privalumas);
Rusų kalba; Anglų kalba – privalumas;
Kompiuterinis raštingumas;
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija; C arba CE kategorijos – privalumas;
Noras tobulėti, kelti kvalifikaciją, domėjimasis naujovėmis;
Atsakomybės jausmas, kruopštumas, iniciatyvumas, pozityvumas;
Mokėjimas dirbti savarankiškai ir produktyviai išnaudoti darbo laiką.

Mes jums siūlome

Dinamišką, kupiną naujų iššūkių darbą jauname kolektyve, augančioje kompanijoje;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Motyvuojantį atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Daugiau nei 27 metus sėkmingai veikianti transporto įmonė, teikianti krovinių pervežimo paslaugas tarp Skandinavijos šalių, Pabaltijo ir NVS valstybių. Tai novatoriška, efektyviai veikianti, socialiai atsakinga, besirūpinanti paslaugų kokybe ir tausojanti aplinką įmonė
informacija apie UAB „ORTIMA“
1538 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
234
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1184 €
25% uždirba 1184-1279 €
25% uždirba 1279-1312 €
25% uždirba nuo 1312 €