Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Unlimited Carrier“
More about company »

TRANSPORTO SAUGOS KOORDINATORIUS (-Ė)

Kaunas - UAB „Unlimited Carrier“

Darbo pobūdis

  • Vairuotojų darbo laiko apskaitos auditas.
  • Perspėti vairuotojus apie jų vykdomus pažeidimus.
  • Sunkvežimio patikrinimų registravimas.
  • Papildoma pagalba savo vadovui.
  • Darbas slenkančiu grafiku.

Reikalavimai

  • Puikios anglų kalbos žinios.
  • Gebėti bendrauti rusų kalba.
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje.
  • Aukštasis išsilavinimas logistikos, finansų, ekonomikos ar panašiose srityse būtų privalumas.
  • Patirtis dirbant saugos koordinatoriumi Jungtinėse Amerikos Valstijose būtų stiprus privalumas.

Mes jums siūlome

  • Galimybes siekti karjeros tarptautinėje kompanijoje.
  • Moderniai įrengtą darbo vietą.
  • Jauną, entuziastišką ir palaikantį kolektyvą.

UAB "Unlimited Carrier" yra užsienio kapitalo įmonė, teikianti krovinių pervežimo koordinavimo, ekspedijavimo taip pat apskaitos paslaugas nuotoliniu būdu. Kviečiame pozityvius, energingus ir darbo nebijančius asmenis tapti mūsų kolektyvo dalimi.
Informacija apie UAB „Unlimited Carrier“
1681 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
66
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1238 €
25% uždirba 1238-1452 €
25% uždirba 1452-2036 €
25% uždirba nuo 2036 €
Vadovas: Evaldas Ambrazaitis