Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA
More about company »

TRANSPORTO SKYRIAUS ASISTENTO (klientų su ilgalaikėmis sutartimis aptarnavimas)

Vilnius - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Ataskaitų ruošimas ir sisteminimas;
  • Įvairių dokumentų administravimas;
  • Bendravimas su klientais ir jų užsakymų analizavimas;
  • Bendravimas su vairuotojais;
  • Vadybininko pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas;
  • Rusų ir anglų kalbų žinios (B1/B2 lygiu);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Iniciatyvumas, imlumas naujai informacijai, komunikabilumas.

Įmonė siūlo

  • Galimybę įgyti patirtį transporto ir klientų aptarnavimo srityse;
  • Fiksuotą stabilų atlyginimą;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Karjeros perspektyvas - galimybę tapti transporto arba klientų aptarnavimo skyriaus vadybininku per 1 metus ir galimybę tapti skyriaus-padalinio vadovu per 3-5 metus.

Konfidencialumas garantuojamas.

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt - diaugiau skelbimų) klientė - įmonė, skaičiuojanti daugiau negu 70 metų sėkmingos veiklos ir teikianti atliekų surinkimo bei tvarkymo paslaugas. Stabiliai veikianti kompanija, šiuo metu yra viena didžiausių savo srities įmonių Lietuvoje.

Kompanijai darbui Vilniuje ieškome