Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Transporto ekspertas“

Transporto Technikos vadybininkas Amerikos rinkoje

1500-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Transporto ekspertas“

Darbo pobūdis

Transporto priemonių remonto darbų organizavimas;
Transporto priemonių priėmimo-perdavimo aktų tikrinimas ir įvertinimas pagal pateiktas nuotraukas;
Duomenų suvedimas į Transporto valdymo programą;
Informacijos apie autoįvykius, kuriuose dalyvavo įmonės transportas, surinkimas;
Draudiminių žalų remonto sąmatų užsakymas, derinimas su servisais;
Tiesioginis bendravimas su vairuotojais - ekspeditoriais, probleminių situacijų sprendimas;
Ataskaitų ruošimas;
Darbas su tiekėjais.

Reikalavimai darbuotojui

Būtinos geros anglų ir rusų kalbos žinios, kitos kalbos – privalumas;
Sunkiojo transporto techninių savybių išmanymas arba panašaus darbo patirtis bent 1 m.;
Kompiuterinis raštingumas;
Atsakingumas darbe;
Atidumas, loginis mąstymas, gebėjimas analizuoti ir sisteminti informaciją;
Patirtis ir domėjimasis transporto - logistikos veikla.

Įmonė siūlo

Augimo ir karjeros galimybes;
Aplinką, skatinančią mokytis, teikti idėjas ir jas įgyvendinti;
Patrauklų ir motyvuojantį atlygį, priklausomą nuo rezultatų.

Atlyginimas

1500-1700 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo patirties ir rezultatų.

Transporto Ekspertas vardu veikianti įmonė vykdo krovinių pervežimo paslaugas keliais šiaurės Amerikoje. Centrinė būstinė yra įsikūrusi Čikagoje, taip pat įkurtas sėkmingą veiklą vykdantis padalinys Vilniuje.
Aukšti paslaugos kokybės standartai, nepriekaištingas klientų aptarnavimas, modernios technologijos, motyvuota komanda, greiti problemų sprendimai leidžia garantuoti klientams aukštos kokybės krovinių gabenimo keliais Šiaurės Amerikoje paslaugas ir būti patraukliu darbdaviu logistikos sektoriuje.
informacija apie UAB „Transporto ekspertas“
1319 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.