Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vinctra“
More about company »

Transporto ūkio valdymo vadybininkas rusų kalba

Vilnius - UAB „Vinctra“

Darbo pobūdis

  • bendravimas su vairuotojais – instruktažas prieš kadenciją ir po jos, transporto apžiūra po kadencijos, defektų analizė, nustatytų vadovybės rodyklių siekimo galimybių paieška, vairuotojų motyvavimas ir priežiūra;
  • bendravimas su autoservisais ir atsarginių dalių tiekėjų įmonėmis;
  • vairuotojų mokymas teisingai eksploatuoti TP;
  • ekonominio vairavimo mokymai nuotoliniu būdu;
  • techninės priežiūros automobilio darbo koordinavimas nuotoliniu būdu;
  • kuro skaičiavimas, atvykus vairuotojams iš komandiruočių;
  • TP registravimas registre;
  • bendravimas su bendradarbiais grįstas komandinio darbo principais;
  • bendravimas su vadovybe – orientuotas į tikslų pasiekimą.

Reikalavimai

  • turintis patirtį arba išsilavinimą transporto arba inžinerijos srityse;
  • greitas sprendimų priėmime;
  • mokėtų įvertinti sprendimų rizikas;
  • atsakingas, lankstus ir stropus;
  • orientuotas į Įmonės tikslus bei motyvacinės sistemos skatinimo rodiklius;
  • mokantis valdyti kelis projektus vienu metu;
  • žinantis vairuotojų motyvavimo ir tikslų pasiekimo specifiką;
  • galėtų susikalbėti rusiškai su vairuotojais ir angliškai su užsienio partneriais.

Mes jums siūlome

  • verslo procesų organizavimą pagal ISO standartus;
  • savarankiškumą ir verslumą atliekant darbą;
  • patrauklią, skatinantį verslumą, motyvacinę sistemą;
  • tobulėjimo galimybes.

Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais. Krovinius gabename po visą Europos Sąjungą.
Informacija apie UAB „Vinctra“
683 €
Vid. atlyginimas bruto
82
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 480 €
25% uždirba 480-695 €
25% uždirba 695-789 €
25% uždirba nuo 789 €
Vadovas: Vidmantas Obolevičius