Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Transporto įmonių grupė

Transporto vadybininkas darbui su Europos rinka (TENT/REF pilnos mašinos)

1000-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Transporto įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Krovinių pervežimų organizavimas;
  • Maršrutų sudarymas ir analizė;
  • Transporto judėjimo ir savalaikių pristatymų kontrolė;
  • Vairuotojų ir vežėjų darbo kontrolė;
  • Pervežimų temperatūros kontrolė;
  • Einamųjų problemų sprendimas;
  • Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis transporto, ekspedicijos ar logistikos srityje;
  • Transporto biržų išmanymas bei gebėjimas naudotis: Trans.eu, TimoCom, Cargo.LT
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Loginis mąstymas ir orientacija į rezultatą;
  • Atsparumas stresui;
  • Pasitikėjimas savimi, komunikabilumas;
  • Rusų/Anglų kalba.

Mes jums siūlome

Įdomų ir energingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
Laiku mokamą sutartą atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus;
Draugišką kolektyvą;
Tobulėjimo bei karjeros galimybes.

Atlyginimas

1000-1800 €/mėn. į rankas

UAB "DLG", priklausanti "DELTA LOGISTICS GROUP" įmonių grupei buvo įkurta 2002 metais. Nuo pat pirmų dienų, kompanija iškėlė tikslą - įsitvirtinti konkurencingoje tarptautinių pervežimų ir logistikos srityje. Pradėjusi komercinę veiklą nuo krovinių gabenimo tarptautiniais maršrutais, kompanija ženkliai išplėtė teikiamų paslaugų spektrą bei suformavo profesionalią darbuotojų komandą bei ženkliai padidino veiklos apimtis. Šiandien, UAB "DLG", tai stabiliai dirbanti ir dinamiškai auganti kompanija, pelniusi klientų ir partnerių pasitikėjimą bei iškovojusi tvirtas pozicijas logistikos paslaugų rinkoje. Daugiau informacijos bei