UAB „NTG Lithuania“

Transporto vadybininkas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „NTG Lithuania“

Darbo pobūdis

  • Transporto ir dalinių krovinių kontrolė ir valdymas
  • Dalinių krovinių komplektavimas
  • Vežamų krovinių dokumentų administravimas
  • Nuolatinis bendravimas su klientais
  • Operatyvus nesklandumų sprendimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Savarankiškumas, kruopštumas, atsakingumas ir
atidumas
  • Noras tobulėti ir vidinė motyvacija dirbti transporto
srityje.
  • Darbo patirtis transporto vadybos srityje

Įmonė siūlo

  • Įdomią ir naudingą darbo patirtį tarptautinėje
kompanijoje
  • Patrauklų, pastovų bei laiku mokamą atlyginimą
  • Visapusišką vadovų, kolegų palaikymą
  • Garantuojame konfidencialumą.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją ir yra derybų klausimas.

NTG Lithuania – transporto ir logistikos paslaugų kompanija, kuri priklauso Nordic Transport Group įmonių grupei.
Mes siūlome profesionalius, individualiai pritaikytus sprendimus, pagrįstus mūsų daugiamete patirtimi, sukaupta transportuojat siuntas į ir iš Skandinavijos ir Vakarų, bei Centrinės Europos.