Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ALSAWOOD"
More about company »

TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė)

Alytus - UAB "ALSAWOOD"

Darbo pobūdis

  • Nuosavo transporto maršrutų planavimas, kontrolė, bendravimas su vairuotojais;
  • Krovinių gabenimo tarptautiniais maršrutais eigos valdymas;
  • Darbas su esamais klientais ir naujų klientų paieška;
  • Sutarčių ir užsakymų sudarymas, sąskaitų tvarkymas, klientų atsiskaitymo kontrolė;
  • Įmonės siūlomų transporto ir logistikos paslaugų reprezentavimas bei pardavimas;

Reikalavimai

  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Aktyvumas, iniciatyvumas, puikūs bendravimo gebėjimai, orientacija į rezultatą;
  • Gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje;

Mes jums siūlome

  • Savarankišką ir dinamišką darbą kompanijoje;
  • Plačias saviraiškos galimybes;
  • Fiksuotą atlyginimą bei motyvuojančią atlygio sistemą, priklausančią nuo darbo rezultatų;

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

ALSAWOOD, sėkmingai ir stabiliai veikianti įmonė, užsiimanti didmenine prekyba medienos plokštėmis ir transporto paslaugomis. Įmonė į draugišką kolektyvą kviečia iniciatyvų ir nebijantį iššūkių vadybininką.
Informacija apie UAB "ALSAWOOD"
698 €
Vid. atlyginimas bruto
27
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arūnas Šimelevičius