Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Job in Logistics
More about company »

Transporto vadybininkas (-ė) (darbas su vežėjais)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Job in Logistics

Darbo pobūdis

Nuolatinis bendravimas ir bendradarbiavimo užtikrinimas su esamais Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Lietuvos ir kitų šalių vežėjais gabenant krovinius Europos viduje;
Aktyvi naujų vežėjų paieška, atranka, derybos;
Ilgalaikių/trumpalaikių sutarčių sudarymas;
Pervežimo kainų skaičiavimas, analizė;
Vežėjų teikiamų tarptautinių pervežimų paslaugų kontrolė ir vertinimas.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis su Lietuvos ir užsienio vežėjais;
Lenkų ir rusų kalbos mokėjimas, anglų k. - privalumas;
Komunikabilumas, atsakingumas, derybų įgūdžiai.

Įmonė Jums siūlo

Darbo patirtį sėkmingai veikiančioje įmonėje;
Profesinius iššūkius ir nuolatinį tobulėjimą;
Konkurencingą darbo užmokestį.

Konfidencialumą garantuojame.

Atranką pradėsime vykdyti anksčiau nei baigsis skelbimo galiojimo laikas.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.
Dėkojame visiems susidomėjusiems.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.

Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientė - ilgametę patirtį turinti kompanija, profesionaliai dirbanti jūros, oro ir žemės gabenimų srityse, klientams teikianti inovatyvius bei integruotus logistikos sprendimus. Šiuo metu kompanija siūlo prie savo profesionalių darbuotojų komandos prisijungti patyrusį transporto vadybininką darbui su Lietuvos ir užsienio vežėjais.