Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „EGT LT“

TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė) DARBUI SU EU ŠALIMIS

1500-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „EGT LT“

Darbo pobūdis

DARBAS: V.A. GRAIČIŪNO GATVĖJE, VILNIUJE.

Tarptautinis krovinių gabenimas(privalumas: darbo patirtis su Benelux (BE/NL) ir CZ rinka);
Krovinių pervežimo eigos valdymas bei kontrolė, sklandžių pervežimų užtikrinimas;
Transporto paieška, bendravimas su vežėjais;
Dokumentacijos susijusios su tarptautinių krovinių pervežimu organizavimas bei tvarkymas;
Naujų klientų paieška ir darbas su esamais klientais;
Kompetetingas ir operatyvus iškylusių problemų sprendimas;

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
Anglų ir rusų kalbų žinios;
Geri kompiuteriniai įgūdžiai;
Organizuotumas ir puikūs bendravimo įgūdžiai;
Noras dirbti ir tobulėti profesinėje srityje;
Atsakingumas, vidinė motyvacija.

Sėkminga darbo patirtis logistikos įmonėje.
Gali būti be patirties, absolventai baigę studijas logistikos srityje.

Įmonė siūlo

Gerą atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Draugišką ir dinamišką kolektyvą;
Puikias profesinio tobulėjimo galimybes;

Įmonė ieško jaunų, motyvuotų ir energingų darbuotojų. Jei Tu toks - prisijunk prie mūsų.
Konfidenciaulumą garantuojame!

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas sutartinis priklausomai nuo patirties ir kompetencijų

EGT LT – užsienio kapitalo įmonė. Mūsų įmonės tikslas – suvienyti Europos logistikos tinklą su NVS valstybėmis bei Artimųjų Rytų šalimis.
EGT pagrindinė buveinė yra Čekijoje, šiuo metu „EGT LT“ atstovybė siūlo darbą Vilniuje ekspedicijos vadybininkui (-ei).
informacija apie UAB „EGT LT“
2377 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.