Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „REAL WEST“

Transporto vadybininkas (-ė) – ekspeditorius (-ė)

2500-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „REAL WEST“

Darbo pobūdis

– Krovinių gabenimo tarptautiniais maršrutais organizavimas. LTU / LV / EE
– Bendravimas su vairuotojais ir jų darbo laiko organizavimas
– Vežėjams iškilusių problemų sprendimas
– Atsakingas dokumentų pildymas ir administravimas
– Darbas su vežėjais nuo pradinio iki galutinio taško

Reikalavimai

– Puikios anglų ir rusų k. žinios
– Darbo patirtis transporto koordinatoriaus pareigose mažiausiai vieneri metai
– Geografijos išmanymas ir skaičiavimo sugebėjimai
– Organizuotumas ir komunikabilumas
– Streso suvaldymas esant kritinėms situacijoms
– Greita orientacija

Mes jums siūlome

– Gerai apmokamą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų
– Draugišką, jauną ir dinamišką kolektyvą

Atlyginimas

2500-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
priklausomai nuo darbo rezultatų

UAB „Real West“ užsiima transporto priemonių koordinavimu ir agentavimu įdarbinant ilgalaikiams kontraktams transporto priemones Skandinavijos ir Vakarų Europos logistikos įmonėse.
– Krovinių pervežimas tentinėmis puspriekabėmis tarp DK-DE; FR-DE-BE-NL; SE-NO; SK-SE; SE-LT.
– Nuolat ieškome logistikos įmonių Skandinavijoje ir Vakarų Europoje kurioms reikia transporto įmonių ilgalaikiam bendradarbiavimui pervežant jų krovinius.
– Aktyviai ieškome Lietuvos vežėjų norinčių įdarbinti savo transporto priemones tiesiogiai į tarptautines logistikos įmones.
informacija apie UAB „REAL WEST“
1183 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.