Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „GPA LOGISTIKA“

Transporto vadybininkas (-ė) Ispanijos rinkai - eksportas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „GPA LOGISTIKA“

Darbo pobūdis

Dirbsite su esamais klientais;
Operatyviai spręsite iškilusias problemas krovinio gabenimo metu, bendrausite su klientais ir vežėjais.

Reikalavimai darbuotojui

Geros anglų kalbos žinios;
Organizuotumas ir puikūs bendravimo įgūdžiai;
Tikimės, kad turite galimybę vykti į reguliarias komandiruotes;
Mažiausiai 1 metų operacijų vadybininko darbo patirtis.

Įmonė siūlo

Patrauklų atlyginimą;
Priedus, priklausančius nuo pasiektų asmeninių rodiklių ir įmonės rezultatų;
Puikias profesinio tobulėjimo galimybes;
Galimybė dirbti įmonės Ispanijos padalinyje;

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

Pradėjome 2006 m. nuo mažų darbų ir užduočių. Šiandieną esame kryptingai dirbanti, bei sparčiai auganti logistikos įmonė. GPA LOGISTIKA Baltijos šalių rinkose atstovauja vieną iš didžiausių pasaulio logistikos bendrovių. Mūsų durys visada atviros ambicingiems, kūrybingiems, ir darbštiems. Esi toks/tokia? Susisiek!
informacija apie UAB „GPA LOGISTIKA“
3198 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2023 m.