Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Treka"
More about company »

Transporto vadybininkas (-ė)

Kaunas - UAB "Treka"

Darbo pobūdis

  • Krovinių gabenimo organizavimas bei pilna jų kontrolė
  • Krovinių dokumentų tvarkymas ir jų administravimas
  • Naujų partnerių bei klientų paieška ir ryšių palaikymas su esamais
  • Asmeninės veiklos ir finansinių rezultatų ataskaitų rengimas

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas. Gali kandidatuoti ir paskutinio kurso studentai
  • Patirtis krovinių transportavime
  • Kruopštumas, atsakingumas
  • Užsienio kalbų mokėjimas
  • Greita orientacija ir veikimas neatidėliojant įvairių stresinių situacijų sprendimas

Mes jums siūlome

  • Darbą stabiliai dirbančioje ir augančioje įmonėje
  • Profesionalų, draugišką kolektyvą
  • Galimybę dalyvauti įmonės plėtroje
  • Darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
UAB "Treka"

UAB "Treka"

Logistikos ir krovinių transportavimo sprendimai – Jums!

Savo veiklą pradėjome 2003 metais ir sukaupėme ilgametę patirtį. Mes specializuojamės į sausumos transportu pervežamus smulkius, dalinius bei pilnus krovinius, teikiame kvalifikuotą paslaugą bei tikslią informaciją apie krovinio judėjimą nuo jo pakrovimo iki pristatymo gavėjui.

Krovinių gabenimas autotransportu tarptautiniais maršrutais iš/į Europos šalių.
Informacija apie UAB "Treka"
1538 €
Vid. atlyginimas bruto
(72% didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 920 €
25% uždirba 920-1289 €
25% uždirba 1289-2055 €
25% uždirba nuo 2055 €
Vadovas: Saulius Norvaiša