Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "KAMIDA Group"
More about company »

Transporto vadybininkas ( -ė)

Nuo 1000 Eur
Kaunas - UAB "KAMIDA Group"

Darbo pobūdis

  • krovinių gabenimo Europoje, pagal paskirtas kryptis, organizavimas;
  • įmonės transporto kontrolė, bendravimas su vairuotojais ir klientais;
  • darbas su duomenų baze, užsakymų administravimas;
  • operatyvus iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

  • darbo ir pilsio rėžimo išmanymas;
  • sėkmingo vadybinio darbo patirtis (transporto srityje - privalumas);
  • derybiniai įgūdžiai, komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • geri anglų ir rusų kalbų įgūdžiai;
  • aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
  • stipri motyvacija dirbti ir užsidirbti;
  • gebėjimas orientuotis greitai besikeičiančioje aplinkoje.

Mes jums siūlome

  • darbo vietą vienoje perspektyviausių ir sparčiai augančioje kompanijoje;
  • ambicingą, darbštų ir draugišką kolektyvą;
  • puikias darbo sąlygas;
  • motyvuojančią atlygio sistemą;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • karjeros perspektyvas;
  • visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

KAMIDA GROUP - įkurta 2016 metais. Šiuo metu įmonių grupė valdo 8 įmones: KAMIDA, KAMIDA LOGISTICS, KLOVIMA, KLOVIMA UA, KLOVIMA SIA, KAMIDA SERVICES, KAMIDA AGRO, KAMIDA NT.
Informacija apie UAB "KAMIDA Group"
2
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Darius Mikėnas