Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB "TIMBERIN"
More about company »

Transporto vadybininkas (-ė)

Kaunas - MB "TIMBERIN"

Darbo pobūdis

  • Krovinių pervežimo organizavimas iš Lietuvos į kitas ES šalis;
  • Krovinių pervežimo užklausų teikimas vežėjams;
  • Nuolatinių ryšių su vežėjais bei įmonės klientais palaikymas;
  • Aktyvi komukacija su klientu nuo krovinio pasikrovimo iki iškrovimo dienos (el. paštu ir telefonu);
  • Nesklandumų sprendimas.

Reikalavimai

  • Patirtis transporto/logistikos srityje;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Gebėjimas dirbti ir spręsti iškilusias problemas savarankiškai;
  • Puikus anglų kalbos mokėjimas tiek raštu, tiek žodžiu;
  • Kruopštumas ir atsakomybė atliekant užduotis;
  • Pozityvumas!

Mes jums siūlome

  • Darbą pilnu etatu;
  • Puikias darbo sąlygas. Įmonė įsikūrusi „Santaka Valley KTU Science, Technology and Business Centre” viename moderniausių biurų pastatų Kaune;
  • Visada laiku mokamą atlyginimą;
  • Karjeros perspektyvas;
  • Darbą profesionaliame kolektyve.

MB Timberin - tai 2012 m. įkurta ir vis dar sparčiai besiplečianti įmonė, užsiimanti lauko kubilų, pirčių ir krosnelių gamyba bei eksportu į visas Europos valstybes ir už jos ribų.