No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
CVB client

Transporto vadybininkas (-ė)

1400-1699 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Transera“ ir ko

Darbo pobūdis

Planuoti tarptautinių pervežimų transporto maršrutus bei valdyti transporto judėjimą;
Administruoti transporto ir maršrutų dokumentus;
Tobulinti anglų, lenkų, rusų kalbos žinias, bendraujant su kolegomis , spręsti nesklandumus, kylančius krovinio transportavimo metu.

Reikalavimai darbuotojui

Lenkų, anglų, vokiečių, rusų, ispanų, italų kalbų mokėjimas būtų privalumas ir greitesnė sėkmė jūsų darbe. Kantrumas ir noras mokytis padėtų greitam savarankiškam darbui. Ypač ieškomi kandidatai mokantys lenkų kalbą.

Įmonė siūlo

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai
Puikias darbo sąlygas Kauno miesto centre, pastovų atlyginimą, stiprų kolegų ratą, iš kurio visada pasisemsite patirties, sustiprėsite, ne tik kaip darbuotojas, bet ir kaip asmenybė. Prisidėti prie organizacijos vystymo ir savo idėjų įgyvendinimo; naudotis privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu; dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose.

Atlyginimas

1400-1699 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Transera“ ir ko

Gyvuodami daugiau nei 29 metus, užsitarnavome pasitikėjimą tarptautinių pervežimų srityje. Vežame farmacijos prekes, komplektuojame temperatūrinius krovinius Ispanijoje, Italijoje, Beneliukso šalyse. Surenkame gėles Olandijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, organizuojame skubų pristatymą į Pabaltijos šalis.
informacija apie UAB „Transera“ ir ko
1105 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.