UAB „cargoGO Logistics“

TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė)

„Unicorns Lithuania“ association member
Kaunas - UAB „cargoGO Logistics“

Darbo pobūdis

Krovinių gabenimo tarptautiniais maršrutais eigos valdymas ir kontrolė;
Vairuotojų darbo laiko kontrolė;
Ryšių su esamais klientais palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis;
Geros anglų kalbos žinios;
Geros rusų kalbos žinios;
Komunikabilumas, derybų įgūdžiai, aktyvumas, organizuotumas, atsakingumas;

Įmonė siūlo

Darbą sėkmingai dirbančioje įmonėje;
Galimybę savarankiškai organizuoti darbą ir priimti sprendimus;
Visas reikalingas darbo priemones;
Gerą, laiku mokamą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius motyvacinius priedus.

UAB „Transaibė” įkurta 2003 metais. Įmonė teikia krovinių pervežimo paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Įmonėje dirba atsakingas, greitai į rinkos pokyčius reaguojantis, lankstus, draugiškas kolektyvas. Kvalifikuoti, patyrę ir darbštūs įmonės vairuotojai - ekspeditoriai laiku ir kokybiškai atlieka jiems pavestas užduotis.
Po penkiolikos sėkmingo darbo metų įgijome klientų pasitikėjimą ir pagarbą. Vykdome ilgalaikius ir trumpalaikius projektus, plečiame veiklą ir ieškome naujų lygiaverčių klientų - partnerių.
Krovinių pervežimą vykdome remdamiesi „Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties“ konvencija (CMR).
Įmonė valdo virš 250 transporto priemonių: krovininiai mikroautobusai, distribuciniai sunkvežimiai, vilkikai su tentinėmis puspriekabėmis ir šaldytuvais. Siūlome platų transporto paslaugų pasirinkimą nuo smulkių dalinių siuntų iki pilnų krovinių (FTL).
UAB „Transaibė“ - greita, patikima, lankstu ir kokybiška!
informacija apie UAB „cargoGO Logistics“
1330 €
Vid. atlyginimas bruto
273
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 924 €
25% uždirba 924-1091 €
25% uždirba 1091-1555 €
25% uždirba nuo 1555 €