Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "HC Betonas"
More about company »

Transporto vadybininkas (-ė)

Klaipėda - UAB "HC Betonas"

Darbo pobūdis

  • Užsakymų priėmimas;
  • Transporto reisų organizavimas;
  • Transporto ir krovinių judėjimo kontrolė;
  • Apskaitos vedimas;
  • Einamųjų problemų sprendimas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis transporto, logistikos srityje;
  • Inžinerinis išsilavinimas būtų privalumas;
  • Atsakingas požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

  • Puikias darbo sąlygas;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Karjeros perspektyvas bei profesinio tobulėjimo galimybes.

UAB "HC Betonas" yra pasauliniam koncernui priklausanti įmonė. „Heidelbergcement” įmonių grupė yra viena iš trijų didžiausių pasaulyje cemento, prekinio betono ir inertinių medžiagų gamintojų. Ji vykdo veiklą daugiau nei 40 šalių, bei valdo 2500 įvairių gamyklų bei terminalų.
Įmonėje vid. atlyginimas 1086€
34% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)