Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo valdymo sistemos"
More about company »

Transporto vadybininkas (-ė)

Klaipėda - UAB "Personalo valdymo sistemos"

Darbo aprašymas:

Ekspedijavimo paslaugų pardavimas, procesų organizavimas ir kontrolė;
Aktyvi naujų klientų paieška, derybos, ilgalaikio bendradarbiavimo vystymas ir koordinavimas;
Bendravimas su esamais klientais, jų poreikių analizė ir tinkamų sprendimų parinkimas;
Santykių kūrimas ir vystymasis su esamais ir potencialiais klientais;
Probleminių situacijų sprendimas;
Sprendimų suradimas ir pasiūlymas geriausiai tenkinančius klientų poreikius.

Reikalavimai:

Ne mažesnė nei 1 metų sėkminga darbo patirtis logistikos / transporto paslaugų įmonėje;
Būtinos puikios anglų kalbos žinios (kitų užsienio kalbų mokėjimas – privalumas);
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Profesionalumas, operatyvumas, organizuotumas, loginis-sisteminis mąstymas, derybiniai įgūdžiai.

Mes siūlome:

Atsakingą ir dinamišką darbą;
Galimybę panaudoti turimas profesines kompetencijas ir ugdyti naujas;
Konkurencingą atlyginimą, garantuotą augimą priklausomai nuo veiklos / darbo rezultatų;
Darbui reikalingas priemones;
Jaunatvišką ir draugišką kolektyvą.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - nuo 2004 m. sėkmingai veikianti transporto, logistikos ir prekybos įmonė, įsikūrusi Klaipėdoje, nuolatiniam darbui ieško transporto vadybininko (-ės).