Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Gi Group Lietuva

Transporto vadybininkas (-ė) Logistikos įmonėje

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis

Logistikos įmonė ieško transporto vadybininko!
Būsi atsakingas už:
  • Vairuotojų maršrutų sudarymą;
  • Vežėjų paiešką;
  • Krovinių paiešką bei suvedimas į sistemą;
  • Krovinių pristatymo planavimą.

Reikalavimai

Tikimės, kad Tu:
  • Turi panašios darbo patirties;
  • Esi atidus;
  • Kalbi angliškai/rusiškai;
  • Domiesi logistine veikla;
  • Esi punktualus;
  • Esi organizuotas.

Mes jums siūlome

Mes Tau siūlome:
  • Įdomų darbą, kuriame būsi sprendimų priėmėjas;
  • Patogų darbo grafiką I-V (8-17)
  • Galimybę tobulėti;
  • Darbą stabilioje įmonėje, kuri nenutrauk4 savo veiklos karantino laikotarpiu!
  • Visas priemones darbe, kad dirbti būtų saugu;
  • Draugišką, nedidelį kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.