Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ametas“
More about company »

Transporto vadybininkas(-ė) logistikos įmonėje

700-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ametas“

Darbo pobūdis

  • Krovinių pardavimas esamiems klientams - vežėjams;
  • Bendravimas su užsienio partneriais anglų kalba (raštu ir žodžiu);
  • Bendravimas su esamais vežėjais, krovinių pardavimas ir koordinavimas;
  • Įmonės veiklai būdingos dokumentacijos tvarkymas (pasiūlymų, užsakymų, sutarčių, pervežimo dokumentų ir pan.);
  • Esant poreikiui - įmonės autovežių judėjimo koordinavimas (bendraujant su klientu užsienyje ir įmonės vairuotojais lietuvių ir rusų kalbomis);
  • Operatyvus iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

Ieškome naujo motyvuoto, atsakingo, darbštaus ir nuovokaus komandos nario.
  • Darbo patirtis transporto - logistikos srityje;
  • Atsakingas požiūris į darbą, organizuotumas bei pareigingumas.
  • Puikus anglų kalbos mokėjimas. Kitų kalbų mokėjimas (rusų, lenkų ar prancūzų) - privalumas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Kompiuterinis raštingumas;

Mes jums siūlome

  • Darbo užmokestį priklausantį nuo patirties ir pasiektų rezultatų;
  • Darbo vietą Perkūnkiemyje;
  • Lanksčias darbo sąlygas;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

700-1100 €/mėn. į rankas

Esame 11 metų patirtį turinti transporto ir logistikos paslaugų įmonė, teikianti lengvųjų automobilių pervežimo paslaugas Europoje. Bendradarbiaudami su užsienio partneriais ir vežėjais, taip pat pasitelkdami savo autovežių parku, siekiame organizuojanti sklandų automobilių pervežimą bei sukurti pridėtinę vertę.