Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Job in Logistics
More about company »

Transporto vadybininkas (-ė) (LTL kroviniai, V. Europa - Lietuva)

Vilnius - Job in Logistics

Darbo pobūdis

Dalinių krovinių gabenimo sausumos transportu organizavimas ir koordinavimas iš Vakarų Europos į Lietuvą;
Bendravimas su įmonės esamais klientais ir verslo partneriais;
kainų pasiūlymų ruošimas, užsakymų priėmimas ir vykdymo kontrolė;
Dokumentų administravimo kontrolė;

Reikalavimai

Darbo patirtis transporto / logistikos srityje organizuojant krovinių gabenimą sausumos keliais iš/į EU/LT;
Geras anglų kalbos mokėjimas, kitų užsienio kalbų žinojimas būtų privalumas;
Gebėjimas greitai orientuotis situacijose, organizuoti darbą ir operatyviai spręsti problemas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas;
Motyvuojantį darbo užmokestį;
Draugišką, jaunatvišką bendrų tikslų siekiantį kolektyvą.

Konfidencialumą garantuojame.

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
www.JobinLogistics.eu
Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientė - transporto / ekspedicinė bendrovė, kurios specializacija - dalinių ir pilnų krovinių gabenimas visos Europos ribose, pagal poreikį ir į bet kurią kitą pasaulio valstybę. Šiuo metu įmonė vykdo plėtrą ir į savo komandą kviečia patyrusį transporto vadybininką.