Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SIRAMIS"
More about company »

Transporto vadybininkas (-ė) (mokantis Prancūzų kalbą)

Panevėžys - UAB "SIRAMIS"

Darbo pobūdis

Aktyvi naujų klientų paieška, ilgalaikio bendradarbiavimo užtikrinimas, ryšių su esamais klientais palaikymas;
Darbas su duomenų baze;
Darbo procesų koordinavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

Prancūzų kalbos mokėjimas;
Geri bendravimo, organizaciniai ir derybiniai įgūdžiai;
Analitinis ir kritinis mąstymas;
Iniciatyvus požiūris į darbą, gebėjimas greitai reaguoti ir priimti sprendimus;
Aukštasis išsilavinimas (privalumas);
Patirtis prekybos ar transporto sektoriuje nėra būtina.

Mes jums siūlome

Įdomų ir perspektyvų darbą įmonėje, kuri stabiliai veikia jau daugiau nei 20 metų;
Profesinių ambicijų realizavimo galimybes, nuolatinį kvalifikacijos kėlimą;
Darbo aplinką, kurioje vertinamas iniciatyvumas, tikslų siekimas, pagarba kolegoms;
Galimybę realizuoti savo organizacinius gebėjimus, motyvuojantį atlygį ir papildomas naudas.

Transporto srityje dirbame jau 23 metų, per šį laiką išvystėme įmonės infrastruktūrą, augome, tobulėjome, įgijome patikimų partnerių, išplėtojome teikiamų paslaugų asortimentą, kad galėtume patenkinti visus klientų poreikius ir didžiausius lūkesčius. Pagrindinės mūsų veiklos kryptys: tarptautinis krovinių vežimas, transportas, logistika.
Informacija apie UAB "SIRAMIS"
684 €
Vid. atlyginimas bruto
104
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Raimundas Jašinskas