Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo valdymo sistemos"
More about company »

Transporto vadybininkas (-ė)

Šiauliai - UAB "Personalo valdymo sistemos"

Tavo darbo pobūdis būtų:

Pilnų ir dalinių krovinių gabenimo sausumos transportu organizavimas ir pilna jų kontrolė;
Naujų klientų paieška ir ryšių su esamais palaikymas;
Vairuotojų darbo priežiūra, jų darbo laiko planavimas, problemų sprendimas;
Krovinių pervežimo dokumentų tvarkymas ir jų administravimas;
Įmonės siūlomų paslaugų pardavimas ir reprezentavimas;
Autotransporto logistikos sistemos tobulinimas įmonės viduje.

Reikalavimai:

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Darbo patirtis transporto ir logistikos įmonėse būtų privalumas.
Labai geras vokiečių k. arba anglų k. mokėjimas;
Rusų k. mokėjimas būtų privalumas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Komunikabilumas, puikūs derybiniai įgūdžiai, gebėjimas greitai įsisavinti informaciją ir priimti sprendimus;
Atsakingumas; savarankiškumas, sąžiningumas, iniciatyvumas.

Mes siūlome:

Visas priemones ir informaciją reikalingą sklandžiam darbui;
Darbą profesionaliame, nedideliame ir draugiškame kolektyve;
Motyvuojantį darbo užmokestį, bei nuo darbo rezultatų priklausančius priedus, metines premijas;
Galimybę dalyvauti įmonės plėtroje, įgyvendinti savo idėjas ir pasiūlymus;
Karjeros ir profesinį tobulėjimą.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB „Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - UAB ,,Aderita” viena iš pirmaujančių įmonių, užsiimančių tarptautiniais krovinių pervežimais Europos ir NVS šalyse, nuolatiniam darbui ieško transporto vadybininko (-ės).