Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DEGARDA“
More about company »

Transporto vadybininkas (-ė)

750-1500 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „DEGARDA“

Darbo pobūdis

1. Bendravimas su vairuotojais ir klientais.
2. Optimalių maršrutų skaičiavimas ir sudarymas.
3. Problemų sprendimas.

Reikalavimai

1. Bendravimas rusų ir anglų kalbomis būtinas.
2. Bendravimas vokiečių arba prancūzų kalbomis - labai stiprus privalumas.
3. Patirtis nebūtina - pilnai apmokome dirbti transporto vadybininku (-e).

Mes jums siūlome

1. Atlyginimą pagal turimą darbo patirtį.
2. Draugišką kolektyvą.
3. Kvalifikacijos tobulinimo kursus.
4. Darbo telefoną.

Atlyginimas

750-1500 €/mėn. į rankas

Transporto kompanija „DEGARDA" ieško vadybininkų/vadybininkių prisijungti prie nuolat besiplečiančios draugiškos komandos. Įmonė įsikūrusi Šiauliuose ir specializuojasi tarptautinių krovinių gabenimu vakarų Europoje.
Informacija apie UAB „DEGARDA“
810 €
Vid. atlyginimas bruto
81
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 366 €
25% uždirba 366-816 €
25% uždirba 816-846 €
25% uždirba nuo 846 €
Vadovas: Vytautas Galvanauskas