Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Idlija“

TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė)

800-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Idlija“

Darbo pobūdis

Nedirbusius šito darbo - apmoko patyrę transporto vadybininkai.
Darbo pobūdis : kuro apskaita , kelių vinječių pirkimas, autoservisų ieškojimas sugedus transporto priemonei užsienyje , transporto priemonių kontrolė, kelionės lapų ir dokumentų sutikrinimas grįžus vairuotojams iš komandiruotės.

Reikalavimai darbuotojui

Pagrindinis reikalavimas - LAISVAS RUSŲ IR ANGLŲ KALBŲ MOKĖJIMAS, vokiečių kalbos mokėjimas būtų privalumas.
Darbas kompiuteriu, gebėjimas greitai mokytis ir dirbti komandoje, atsakingumas, kruopštumas.Noras tobulėti ir tapti savarankišku transporto vadybininku. ATSAKINGAS POŽIŪRIS Į DARBĄ.

Privalumas – darbo patirtis tarptautinių pervežimų srityje.

Įmonė siūlo

Stabiliai mokama atlyginimą.
Mėnesinis atlyginimas : nuo 800 iki 1500 €.
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Jaunatvišką, geranorišką kolektyvą, puikias darbo sąlygas.
Įmonės rengiamus renginius ir galimybę juose dalyvauti.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Tarptautinių krovinių pervežimas autovežiais.
26 metus sėkmingai dirbanti įmonė.
informacija apie UAB „Idlija“
3110 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
126
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2038 €
25% uždirba 2038-2350 €
25% uždirba 2350-3974 €
25% uždirba nuo 3974 €