Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „DEGARDA“

Transporto vadybininkas (-ė)

Iki 2000 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „DEGARDA“

Darbo pobūdis

1. Nuolatinių ryšių su klientais palaikymas, bei savalaikės informacijos pateikimas.
2. Įmonės transporto stebėjimas bei judėjimo planavimas ir koordinavimas.
3. Maršrutų sudarymas, siekiant užtikrinti efektyvų transporto priemonių judėjimą.
4. Bendravimas su vairuotojais-ekspeditoriais, jų darbo laiko planavimas, organizavimas bei kontrolė.
5. Operatyvus iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui

1. Gebėjimas organizuoti darbus, valdyti ir spręsti stresines situacijas.
2. Bendravimas rusų ir anglų kalbomis būtinas.
3. Bendravimas vokiečių arba prancūzų kalbomis - labai stiprus privalumas.
4. Patirtis nebūtina - pilnai apmokome dirbti transporto vadybininku (-e).

Įmonė siūlo

1. Atlyginimą pagal turimą darbo patirtį.
2. Darbo specifikos apmokymas.
3. Kvalifikacijos tobulinimo kursus.
4. Darbo telefonas, nešiojamas kompiuteris.
5. Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Iki 2000 €/mėn. į rankas
Pagal turimą darbo patirtį

Tarptautinė krovinių gabenimo įmonių grupė ieško naujų narių prisijungti prie nuolat besiplečiančios draugiškos komandos. Įmonė įsikūrusi Vilniuje ir specializuojasi tarptautinių krovinių gabenimu Vakarų Europoje.
informacija apie UAB „DEGARDA“
1763 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
113
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1560 €
25% uždirba 1560-1670 €
25% uždirba 1670-1700 €
25% uždirba nuo 1700 €