Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
BLG AutoTransport GmbH
More about company »

Transporto vadybininkas (-ė)

Užsienis: Vokietija - BLG AutoTransport GmbH

Darbo pobūdis

ATSAKOMYBĖ
  • Nuo mūsų vietos Dodendorfe jūs valdote savo vilkikus ir visada turite optimalų panaudojimą. Terminai?
  • Dėl savo stiprių organizacinių gebėjimų mes laikomės pristatymo laiko ir patenkiname mūsų klientus.
  • Spontaniški planuojamų turų pasikeitimai jums nėra problema – esate orientuotas į klientus ir randate sprendimus nedvejodami.
  • Su „Dispopilotais“ turite vairavimo ir pakrovimo laiką mūsų vairuotojų ir palaikote juos optimaliai.
  • Rūpinatės, kad būtų laikomasi įstatymais ir socialinėmis teisėmis, kaip vairavimo ir poilsio laikotarpiai.

Reikalavimai

ATSKLEISKITE SAVO STIPRIĄSIAS PUSES
Jūs turite patirties krovinių pervežimo srityje, ir geriausiu atveju – atitinkamą išsilavinimą? Sklandžiai kalbate lietuvių, vokiečių kalbomis? Puiku, tada prisijunkite prie mūsų komandos su patikima ir patrauklia asmenybe.
Jūs taip pat atsinešate:
  • Komunikacija yra jūsų stiprybė - esate mūsų klientų kontaktinis asmuo, taip pat sąsaja su Disponentais ir mūsų Lietuvos vairuotojais.
  • Su mūsų vairuotojais bendraujate tuo pačiu lygmeniu ir duodate nurodymus aiškiai ir mandagiai.
  • Jūs žinote atitinkamus įstatymus, direktyvas ir reglamentus, ir turite geografinį supratimą
  • Laisvai dirbate su MS Office ir galite be problemų naudotis EDV sistema.

Mes jums siūlome

DĖL TO BLG LOGISTIKA
  • Jūs prisiimate atsakomybę ir galite parodyti, ką turite.
  • Mums svarbu, kad galėtumėte jūs tobulėti profesionaliai ir asmeniškai.
  • Jūs formuojate mūsų augimą - komandiniame darbe.
  • Mes vertiname jūsų įsipareigojimą siekti abipusės sėkmės. Ar domitės šiuo iššūkiu?
Mes tikimės gauti jūsų internetinę paraišką. Pasakykite mums Jūsų anksčiausia darbo pradžią ir jūsų altyginimo
dydį. Jūs galite rasti visą svarbią informaciją:

BLG LOGISTICS turi pagrindines kompetencijas automobilių, sutarčių ir konteinerių logistikos srityse. Klientais skaitoma ir vokiečių automobilių gamintojai taip kaip prekybos įmonė. BLG LOGISTICS yra auganti kompanija, tapusi pasauline logistikos kompanija. Šiandien perima mūsų darbuotojai daugiau nei 100 vietų Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje ir Azijoje kasdien atsako už sklandžią aukštos kokybės produktų logistiką - daugelis iš jų kokybės plombos ir sertifikatai. Įskaitant visus dalyvius, BLG LOGISTICS šiuo metu siūlo visame pasaulyje 18 000 darbo vietų, daugiau nei pusė jų - Brėmene (įmonės būstinė) ir Brėmerhafene. Mašinos valdo pasaulį – mes valdome mašinas. Mes - tai daugiau nei 600 kolegų automobilių logistikos transporto srityje, kasdien vykdantys naujų automobilių pervežimą.
Mūsų verslo srityje AutoTransporte ieškome Dodendorfe nuo
2019-09-01, terminuota darbo sutartis 12 mėnesių,
transporto vadybininkas (vyr. / mot. / kita).