Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „AUTOVESTA“

Transporto vadybininkas (-ė) Vilniuje

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AUTOVESTA“

Darbo pobūdis

 Santykių su esamais įmonės klientais palaikymas ir kokybiško jų aptarnavimo užtikrinimas;
 Vietinių ir tarptautinių pervežimų transporto maršrutų planavimas bei transporto judėjimo valdymas;
 Pervežimų jūriniais konteineriais organizavimas bei kontrolė;
 Skyriaus darbo organizavimas;
 Savalaikio vairuotojų darbo organizavimas bei kontrolė;

Reikalavimai darbuotojui

 Geros rusų bei anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
 Transporto pervežimo srities išmanymas;
 Gebėjimas dirbti aktyvioje ir dinamiškoje aplinkoje, operatyviai reaguoti ir spręsti problemas;
 Gebėjimas organizuoti savo darbą, atidumas, atsakingumas;
 Motyvacija dirbti transporto srityje.

 Atsakingą, savarankišką darbą augančioje įmonėje, draugišką kolektyvą, asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes.

Jeigu nebijote iššūkių, gebate planuoti savo darbą, priimti sprendimus, reaguoti į stresines situacijas - neabejodamas rašyk mums ir mielai aptarsime Jūsų kandidatūrą prie puodelio kavos.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas
Mėnesinis atlyginimas (neto): Nuo 1300€.
 darbo užmokestis ir kintantys priedai siūloma atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

AUTOVESTA - tai jauna ir dinamiškai besiplečianti transporto paslaugų kompanija, teikianti tarptautinių krovinių pervežimo ir logistikos paslaugas.
Savo veiklą pradėjusi 2006 m. įmonė per veiklos laikotarpį sėkmingai dirbo Baltijos šalių regione, bei vykdė plėtros planus. Per keletą stabilios ir nuoseklios veiklos metų įmonė pasiekė tarptautinį partnerių pripažinimą Europoje bei tapo patikimu partneriu transporto paslaugų rinkoje
informacija apie UAB „AUTOVESTA“
2196 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
176
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1732 €
25% uždirba 1732-2020 €
25% uždirba 2020-2457 €
25% uždirba nuo 2457 €