Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Senamiesčio spaustuvė"
More about company »

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

Vilnius - UAB "Senamiesčio spaustuvė"

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su esamais klientais;
  • Klientų užsakymų apdorojimas ir vykdymo kontrolė;
  • Atsiskaitymų kontrolė;
  • Informacinių srautų valdymas, skambučių valdymas;
  • Nuolatinis ryšių su klientais palaikymas ir vystymas (komercinių pasiūlymų ruošimas, užsakymų priėmimas, atsakymas į paklausimus, informavimas apie darbų atlikimo terminus ir pan.);

Reikalavimai

  • Geros anglų bei lenkų kalbos žinios;
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai;
  • Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo/ pardavimų srityje- būtų privalumas.

Asmeninės savybės dirbant šį darbą:
  • Komunikabilumas, orientacija į tikslus, gebėjimas koncentruotis į detales, tikslumas, atsparumas stresui.

O gal neturi patirties, bet mokaisi taip greitai, kad nespėji gauti užduoties, o ji jau atlikta? Esi tvirto charakterio, nori, moki ir gali jau dabar? Tuomet nedvejok, laukiame jau dabar tavo gyvenimo aprašymo.

Mes jums siūlome

  • Darbą jaunatviškame kolektyve;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Lietuviško kapitalo spaudos gamybos įmonė, savo produkciją eksportuojanti į Baltijos ir Centrinės Europos šalis, tokias kaip Vengrija, Kroatija, Slovėnija, Lenkija ir kt. Mes savo klientams siūlome itin platų gaminamos produkcijos asortimentą – nuo vizitinių kortelių bei kitų standartinių spaudos darbų iki dekoracijų prekybos centrams, kartoninių pakuočių, stovų bei kitų individualių klientų užsakymų.