Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Rhenus svoris"
More about company »

Transporto vadybininkas (-ė)

Vilnius - UAB "Rhenus svoris"

Darbo pobūdis

Mašinų pakrovimo, atvykimų ir pristatymų kontrolė bei kokybės rodiklių vykdymas;
Bendravimas su partneriais, partnerių krovinių aptarnavimas;
Krovinių paieška transporto sistemose;
Techniniai duomenų administravimo darbai įmonės programoje, susiję su krovinių gabenimu.

Reikalavimai

Gebėjimas planuoti, organizuoti bei kontroliuoti pervežimo procesus;
Geri derybiniai įgūžiai su vežėjais;
Krovinių ekspedijavimo patirtis (ne mažesnė nei 1 metų);
Mokėti anglų kalbą (B lygis) (kitų kalbų žinojimas – privalumas);
Aukštasis (aukštesnysis) išsilavinimas;

Atlyginimas

Derybų klausimas

RHENUS Svoris“ UAB – stabiliai dirbanti užsienio kapitalo, transporto ir logistikos įmonė.
Įmonėje vid. atlyginimas 1204€
48% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)