Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Minitrans"
More about company »

Transporto vadybininkas (-ė)

Nuo 900 Eur
Vilnius - UAB "Minitrans"

Darbo pobūdis

  • dalinių/pilnų krovinių vežimo organizavimas;
  • naujų klientų paieška ir ryšių su esamais klientais palaikymas;
  • krovinių gabenimo organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

  • patirtis transporto/logistikos sektoriuje (2 metai);
  • geros rusų kalbos žinios, kitos kalbos didelis privalumas;
  • geri derybiniai įgūdžiai;
  • aukštasis išsilavinimas.

Kita informacija:
  • Prašom kreiptis kandidatus, tik turinčius patirties transporto / logistikos sferoje;
  • Su atrinktais kandidatais susisieksime asmeniškai.

Mes jums siūlome

  • geras darbo sąlygas;
  • darbą, draugiškame ir linksmame kolektyve;
  • motyvuojantį atlyginimą ir priedus.

Atlyginimas

Nuo 900 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "MINITRANS" jauna sparčiai kylanti kompanija, tačiau jau gali pasigirti įgijusi patikimos, lanksčios transporto kompanijos reputaciją. Mūsų pagrindinė veikla yra tarptautinių krovinių vežimai Europos sąjungos šalyse ir Rusijoje.
Informacija apie UAB "Minitrans"
1218 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Edvinas Novikas