ECOSERVICE grupė

Transporto vadybininkas (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

  • Vilniaus padalinio vairuotojų ir krovėjų darbo grafikų ir maršrutų planavimas, organizavimas ir kontrolė
  • Darbo grafikų ir tabelių pildymas
  • Einamųjų transporto skyriaus klausimų sprendimas
  • Kuro ataskaitų rengimas ir kuro sunaudojimo kontrolė

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas
  • Bent 2 metų darbo patirtis transporto / logistikos srityje
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Greita orientacija, gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus
  • Komunikabilumas
  • Organizuotumas
  • Rusų k. mokėjimas (bent susikalbėti) - didelis privalumas

Įmonė siūlo

  • Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį
  • Realias karjeros galimybes
  • Kelionės į / iš darbo išlaidų kompensavimą
  • Papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo ir ne darbo metu
  • Stiprią ir draugišką komandą

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €