UAB „Hellmann Worldwide Logistics“

Transporto vadybininkas (-ė)

1000-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Hellmann Worldwide Logistics“

Darbo pobūdis

  • tarptautinių pervežimų organizavimas ir kontrolė;
  • ilgalaikių ryšių su užsakovais bei vežėjais plėtojimas ir palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • patirtis transporte / logistikoje;
  • greita orientacija ir stiprus loginis mąstymas;
  • aktyvumas, kūrybiškumas;
  • geros anglų, rusų kalbų žinios.

Įmonė siūlo

  • puikią darbo atmosferą ir pozityvią aplinką;
  • dinamišką darbą veržliame kolektyve;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1000-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Hellmann Worldwide Logistics – aktyviai besivystanti logistikos paslaugas teikianti bendrovė, subūrusi patyrusius specialistus ir tvirtai įsitvirtinusi rinkoje. Mūsų klientams siūlome krovinių gabenimą kelių, jūrų, oro, geležinkelio ir mišriuoju transportu. Taip pat teikiame sandėliavimo, tarpininkavimo muitinei, krovinių draudimo ir kitas paslaugas. Regioninių filialų ir gerai išvystyto pasaulinio agentų tinklo pagalba mes užtikriname kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą.
informacija apie UAB „Hellmann Worldwide Logistics“
2708 €
Vid. atlyginimas bruto
(78% didesnis už LT vidurkį)
70
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1550 €
25% uždirba 1550-2300 €
25% uždirba 2300-3000 €
25% uždirba nuo 3000 €