Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Transporto vadybininkas/ė

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „CARGOKODAS“

Darbo pobūdis

  • Krovinių paieška, greitas atsakymas į klientų užklausas dėl kainų.
  • Bendradarbiavimas su klientais sprendžiant nesklandumus, kylančius transportavimo metu. Transporto priemonių judėjimo valdymas;
  • Bendravimas su vairuotojais;
  • Reikalingų dokumentų administravimas;
  • Bendradarbiavimas su kolegomis sprendžiant kylančius klausimus krovinio transportavimo metu.
  • Ryšių palaikymas su esamais klientas ir naujų klientų aktyvi paieška.

Reikalavimai

Patirtis transporto vadybos srityje.
Puikus anglų ir rusų kalbos mokėjimas.
Gebėjimas laisvai bendrauti ir priimti sprendimus.
Greitis atsakant į užklausas bei aktyvumas ieškant naujų klientų.

Mes jums siūlome

Neterminuotą darbo sutartį, visas socialines garantijas, darbo telefoną, strategiškai patogią vietą biure Transekspedicijos patalpose.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „CARGOKODAS“

Transporto įmonė, užsiimanti tarptautiniais krovinių gabenimais ieško komandos pastiprinimo!
Informacija apie UAB „CARGOKODAS“
1155 €
Vid. atlyginimas bruto
20
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Deimantė Butkė