Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „INVS Investiciniai verslo sprendimai“

TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė)

1000-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „INVS Investiciniai verslo sprendimai“

Mūsų pasiūlymas Jums:

Kviečiame Jus į nedidelę, bet profesionalią komandą ilgalaikei karjerai. Užtikrinsime patogias darbo sąlygas, šiuolaikiškas darbo priemones, kokybišką įvedimą į darbą ir nuolatinį tobulėjimą, patikimą partnerių duomenų bazę, CRM; bendradarbiavimą ir pagalbą; sąžiningą atlyginimą ir finansinio motyvavimo sistemą.
Susipažinkime ! Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės:

Šiame darbe profesionaliai bendrausite su besikreipiančiais klientais, teiksite pasiūlymus ir sudarysite sutartis. Kliento užsakymo vykdymui pasitelksite partnerius, koordinuosite krovinio pristatymą. Be jokios abejonės, tikimės ir Jūsų indėlio į naujų klientų pritraukimą. Dėmesys klientui, nuoširdus rūpestis ir profesionalumas – pagrindinės vertybės, kuriomis vadovaujamės darbe. Išsamiau - susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Tikimės, kad turite sėkmingos panašaus darbo patirties, esate raštingas, mandagus ir orientuotas į rezultatą; kalbate rusiškai ir angliškai; puikiai dirbate kompiuteriu; gebate analizuoti ir greitai priimti sprendimus.
Puikus darbo pasiūlymas profesionalui, bet ir entuziastingas jaunimas yra laukiamas. Realizuokite savo gebėjimus ir kurkite savo karjerą patikimoje įmonėje. Siųskite savo CV dabar !

Atlyginimas

1000-1600 €/mėn. į rankas
taikoma efektyvi motyvacijos sistema

UAB „INVS Investiciniai verslo sprendimai“

INVS Logistics – sėkminga transporto įmonė, veikianti jau bene 15 metų Lietuvos rinkoje. Kelių transportu vežame pilnus ir dalinius krovinius iš Lietuvos į Europą ir atgal. Pristatyti mūsų klientų krovinius greičiau, kokybiškiau ir už optimalią kainą mums padeda didelis ratas mūsų partnerių visoje Europoje. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje www.invs.lt/
Plečiame savo veiklą ir šiuo metu į komandą priimtume profesionalą šioms pareigoms:

You also might be interested in: