Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „INVS Investiciniai verslo sprendimai“

TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė)

1000-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „INVS Investiciniai verslo sprendimai“

Mūsų pasiūlymas Jums:

Kviečiame Jus į nedidelę, bet profesionalią komandą ilgalaikei karjerai. Užtikrinsime patogias darbo sąlygas, šiuolaikiškas darbo priemones, kokybišką įvedimą į darbą ir nuolatinį tobulėjimą, patikimą partnerių duomenų bazę, CRM; bendradarbiavimą ir pagalbą; sąžiningą atlyginimą ir finansinio motyvavimo sistemą.
Susipažinkime ! Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės:

Šiame darbe profesionaliai bendrausite su besikreipiančiais klientais, teiksite pasiūlymus ir sudarysite sutartis. Kliento užsakymo vykdymui pasitelksite partnerius, koordinuosite krovinio pristatymą. Be jokios abejonės, tikimės ir Jūsų indėlio į naujų klientų pritraukimą. Dėmesys klientui, nuoširdus rūpestis ir profesionalumas – pagrindinės vertybės, kuriomis vadovaujamės darbe. Išsamiau - susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Tikimės, kad turite sėkmingos panašaus darbo patirties, esate raštingas, mandagus ir orientuotas į rezultatą; kalbate rusiškai ir angliškai; puikiai dirbate kompiuteriu; gebate analizuoti ir greitai priimti sprendimus.
Puikus darbo pasiūlymas profesionalui, bet ir entuziastingas jaunimas yra laukiamas. Realizuokite savo gebėjimus ir kurkite savo karjerą patikimoje įmonėje. Siųskite savo CV dabar !

Atlyginimas

1000-1600 €/mėn. į rankas
taikoma efektyvi motyvacijos sistema
UAB „INVS Investiciniai verslo sprendimai“

UAB „INVS Investiciniai verslo sprendimai“

INVS Logistics – sėkminga transporto įmonė, veikianti jau bene 15 metų Lietuvos rinkoje. Kelių transportu vežame pilnus ir dalinius krovinius iš Lietuvos į Europą ir atgal. Pristatyti mūsų klientų krovinius greičiau, kokybiškiau ir už optimalią kainą mums padeda didelis ratas mūsų partnerių visoje Europoje. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje
Plečiame savo veiklą ir šiuo metu į komandą priimtume profesionalą šioms pareigoms: