Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Saurusa“

Transporto vadybininkas (-ė)

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Saurusa“

Darbo pobūdis

Vairuotojų išvykimo, parvykimo organizavimas (į Vokietiją)
Vilkikų ekipažų sudarymas ir keitimų organizavimas
Bendravimas su klientais
Vairuotojų darbo kokybės kontrolė
Dokumentų administravimas

Reikalavimai

Patirtis transporto srityje (2 metai)
Puikūs anglų, rusų kalbos įgūdžiai (lenkų, vokiečių kalbų žinojimas – privalumas)
Gebėjimas valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją

Mes jums siūlome

Konkurencingą darbo užmokestį nustatomą pagal turimą kompetenciją individualaus pokalbio metu
Priedus priklausančius nuo veiklos rezultatų
Mokymus ir profesionalią kolegų pagalbą
Įdomų ir atsakingą darbą su karjeros galimybėmis

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

Sėkmingai besiplečianti įmonių grupė dirbanti transporto ir vairuotojų nuomos srityje ieško naujo kolektyvo nario.
informacija apie UAB „Saurusa“
1054 €
Vid. atlyginimas bruto
80
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1059 €
25% uždirba 1059-1059 €
25% uždirba nuo 1059 €