Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Alvitan“

Transporto vadybininkas (-ė)

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Alvitan“

Darbo pobūdis

Vairuotojų išvykimo, parvykimo organizavimas (į Vokietiją)
Vilkikų ekipažų sudarymas ir keitimų organizavimas
Bendravimas su klientais
Vairuotojų darbo kokybės kontrolė
Dokumentų administravimas

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis transporto srityje (2 metai)
Puikūs anglų, rusų kalbos įgūdžiai (lenkų, vokiečių kalbų žinojimas – privalumas)
Gebėjimas valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją

Konkurencingą darbo užmokestį nustatomą pagal turimą kompetenciją individualaus pokalbio metu
Priedus priklausančius nuo veiklos rezultatų
Mokymus ir profesionalią kolegų pagalbą
Įdomų ir atsakingą darbą su karjeros galimybėmis

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

"Das Work" - tai personalo atrankos ir laikino įdarbinimo įmonė, teikianti aukščiausios kokybės paslaugas Vakarų Europos šalyse. Didžiuojamės profesionalia komanda, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas.
Mes skiriame ypatingą dėmesį darbuotojų gerovei ir stengiamės sukurti malonią darbo atmosferą. Mūsų didžiausias prioritetas yra maža darbuotojų kaita, nes suprantame, kad stabilumas yra svarbus tiek darbuotojams, tiek mūsų klientams. Mes tikime, kad kiekvienas, kuris dirba su mumis, yra mūsų kolektyvo narys, nepriklausomai nuo to, ar jis yra Lietuvoje, Vokietijoje ar Olandijoje.
Mes visada stengiamės užtikrinti geriausias darbo sąlygas ir socialines garantijas mūsų darbuotojams. Tai yra mūsų įsipareigojimas ir tikslas, kad kiekvienas, kuris pasitiki "Das Work", galėtų jausti, kad jis yra saugus, vertinamas ir palaikomas darbe.
Mūsų įmonė nuolat auga ir tobulėja, siekdama užtikrinti aukščiausią klientų ir darbuotojų pasitenkinimą. Mes tikime, kad tik kokybiškos paslaugos ir šiluma mūsų komandoje gali sukurti sėkmę tiek mums, tiek mūsų klientams.

Mūsų įmonės veiklą lydi trys pagrindinės vertybės, kurios nulemia mūsų sėkmę ir įtaką darbuotojams bei klientams:
1. Profesionalumas: Mūsų įmonė nuolat siekia aukščiausio profesionalumo lygio visame, ką darome. Tai reiškia, kad mūsų komanda nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius, siekdama suteikti klientams tik geriausias paslaugas. Mes didžiuojamės mūsų profesionaliu požiūriu ir aukščiausiu etikos standartu.
2. Pagarba: Pagarba yra mūsų darbo ir bendruomenės principas. Mes vertiname ir gerbiame kiekvieno darbuotojo, kliento ir partnerio nuomonę, poreikius ir vertybes. Tai padeda mums užmegzti ilgalaikius santykius ir sukurti pozityvias darbo aplinkas.
3. Atsakomybė: Atsakomybė yra mūsų įmonės esmė. Mes atsakingai žiūrime į savo įsipareigojimus klientams ir darbuotojams, siekdami užtikrinti, kad visi susiję su mūsų veikla jaustųsi saugūs ir patenkinti. Mes siekiame šią vertybę taikyti tiek įmonės vidaus, tiek išorės santykiuose.
Šios vertybės yra neatsiejama mūsų įmonės kultūros dalis ir padeda mums vadovautis teisingais principais, teikiant aukštos kokybės paslaugas savo klientams ir užtikrinant mūsų darbuotojų gerovę.

informacija apie UAB „Alvitan“
1700 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
169
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1328 €
25% uždirba 1328-1525 €
25% uždirba 1525-1525 €
25% uždirba nuo 1525 €