UAB „SEANA GROUP“
More about company »

TRANSPORTO VADYBININKAS-EKSPEDITORIUS (-Ė)

Vilnius - UAB „SEANA GROUP“

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie mūsų draugiško kolektyvo.
Šiuo metu ieškome aktyvaus darbuotojo, kurio darbo pobūdis bus:
  • Dalinių bei pilnų krovinių pervežimų organizavimas sausumos transportu iš ES į NVS šalis.
  • Krovinių gabenimo įmonių paieška;
  • Naujų klientų paieška.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis profesinis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas (-ė);
Rusų bei anglų kalbų žinojimas (kitos kalbos privalumas);
Sugebėjimas operatyviai spręsti iškylančias problemas;
Puikūs bendravimo bei derybiniai įgūdžiai;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą ir nuo rezultatų priklausančius priedus;
Socialines garantijas;
Geras darbo sąlygas.

Kita informacija:
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

UAB "Seana Group" – tai įmonė, teikianti savo klientams visas logistikos paslaugas. Krovinių gabenimai, sandėliavimo paslaugos, muitinės formalumai, ryšys su krovinio siuntėju (gavėju) bei kitos paslaugos, reikalingos sklandžiam logistinio proceso organizavimui.
Informacija apie UAB „SEANA GROUP“
1251 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Irina Mamajeva