Transporto vadybininkas - ekspeditorius

1400-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Partnerystės logistika“

Darbo pobūdis

For the expansion of our team in Vilnius we are looking to hire an experienced Freight Forwarder Europe. You will be part of a dynamic and growing team responsible for all European markets and occasionally collaborate with colleagues from across Europe.
UAB “Partnerystės Logistika” plečia savo veiklą Vilniuje ir ieško transporto vadybininko-ekspeditoriaus. Būsite dinamiškos ir augančios komandos dalimi.
What you will be doing on a day-to-day basis:
  • Looking for daily cargo orders for the own transport (10-15 trucks) and the new clients;
  • Communication with the clients;
  • Administration of documentation related to freight transport;
  • Ad hoc problem resolution and communication with drivers and clients.

Darbo pobūdis:
  • Krovinių paieška nuosavam transportui (10-15 vilkikų);
  • Bendravimas su klientais bei naujų klientų paieška;
  • Su krovinių pervežimu susijusios dokumentacijos administravimas;
  • Operatyvus iškilusių problemų sprendimas bei informacijos teikimas klientui.

Reikalavimai darbuotojui

To succeed in this role, you will have:
  • 1-3 years of experience as a Freight Forwarder preferably for the markets Benelux, Germany and Switzerland;
  • Experience with ERP systems and MS-Office;
  • Advanced language skills in English, language skills in German are a plus;
  • Excellent communication and negotiation skills;
  • Ability to work under time pressure;
  • Team player.

Reikalavimai:
  • 1-3 metų transporto vadybininko - ekspeditoriaus patirtis, pageidautina Beniliukso, Vokietijos ir Šveicarijos rinkoms;
  • Patirtis dirbant su ERP sistemomis ir MS-Office;
  • Būtini pažangūs anglų kalbos įgūdžiai, vokiečių kalbos žinios – privalumas;
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • Greitas problemų sprendimas.

Įmonė siūlo

Your benefits:
  • Be part of a young and dynamic team in a company with strong growth ambitions
  • Open, goal-oriented, and motivated environment
  • Possibility to actively drive growth
  • Support from an experienced team and from colleagues across Europe
  • Annual celebration and monthly team building events
  • VIP ticket to "Žalgiris" football games
  • Car parking

Įmonė siūlo:
  • Tapti jaunos ir dinamiškos komandos dalimi;
  • Motyvuota aplinka ir galimybė augti;
  • Draugiškas kolektyvas ir kolegų pagalba
  • VIP bilietai į Vilniaus "Žalgiris" futbolo varžybas;
  • Metinės šventės įmonėje;
  • Kiekvieną mėnesį stiprinamas komandiškumas įmonėje;
  • Automobilių stovėjimo aikštelė;

Atlyginimas

1400-1800 €/mėn. į rankas
Kiekvieną mėnesį bonusai už pasiektus rezultatus.

UAB „Partnerystės logistika“

About us
Partnerystes Logistika is a partner firm of Transpartner Logistics. Headquartered in Basel, Switzerland, Transpartner Logistics is an agile logistics company which was founded more than 20 years ago. With an expanding network of partner firms across Europe, we can provide our clients with customised pan-European logistics services. As an international logistics company, we offer a vibrant work environment in which teams are connected across Europe. We ensure that information and knowledge is shared between the teams so that everybody can learn from each other and grow within their role. Despite the international nature of our business, we also strongly focus on our local presence in the respective markets. This we do with different initiatives such as the sponsoring of the local Vilnius football club "Žalgiris". In 2022 we were announced top company by Rekvizitai.lt.

UAB „Partnerystės Logistika“ priklauso „Transpartner Logistics“ grupei. „Transpartner Logistics“ yra logistikos įmonė įkurta daugiau nei prieš 20 metų Šveicarijoje. Plečiantis partnerių įmonių tinklui visoje Europoje savo klientams galime teikti pritaikytas visos Europos logistikos paslaugas. Kaip tarptautinė logistikos įmonė siūlome gyvybingą darbo aplinką, kurioje komandos yra sujungtos visoje Europoje. Užtikriname, kad komandos dalytųsi informacija ir žiniomis, kad visi galėtų mokytis vieni iš kitų ir augti. Nepaisant tarptautinio mūsų verslo pobūdžio mes taip pat daug dėmesio skiriame į vietinį buvimą atitinkamose rinkose. Tai darome su įvairiomis iniciatyvomis, tokiomis kaip vietinio Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ rėmimas. 2022 metais Rekvizitai.lt mus paskelbė aukščiausia įmone.
informacija apie UAB „Partnerystės logistika“
1988 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
117
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1638 €
25% uždirba 1638-1710 €
25% uždirba 1710-1788 €
25% uždirba nuo 1788 €