Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Transporto vadybininkas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Jonava - MB „Dispetransa“

Darbo pobūdis

  • Krovinių planavimas atsižvelgiant į klientu pageidavimus
  • Bendravimas su klientais atnaujinant siuntos būseną ir kitus susijusius klausimus
  • Bendravimas su vairuotojais ir krovinių paskirstymas

Reikalavimai

  • Puikūs rašytinio ir žodinio bendravimo įgūdžiai (anglų kalba)
  • Gebėjimas glaudžiai bendradarbiauti su klientais ir teikti puikų klientų aptarnavimą
  • Gebėjimas išlaikyti profesionalumą stresinėse situacijose
  • Puikus dėmesys detalėms
  • Gebėjimas naudoti skirtingas kompiuterines sistemas atliekant darbo pareigas

Mes jums siūlome

  • Darbo specifikos mokymai
  • Darbo įranga

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
CVB client

MB „Dispetransa“

Krovinių pervežimo įmonė
informacija apie MB „Dispetransa“
1062 €
Vid. atlyginimas bruto
20
Darbuotojų skaičius