Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Transporto vadybininkas

600–1000 Eur
Kaunas - UAB "Skandinavijos kelias"

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų klientų paieška, kontaktų užmezgimas dirbant su klientais iš Skandinavijos;
  • Nuolatinių ryšių su klientais palaikymas, klientų poreikių analizė ir sprendimų parinkimas;
  • Įmonės siūlomų paslaugų pardavimas;
  • Bendravimas su kolegomis ir partneriais sprendžiant nesklandumus, kylant darbo metu;
  • Logistikos schemų sudarymas, krovinių gabenimo eigos kontrolė, klientų atsiskaitymo kontrolė.

Reikalavimai

  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai (Microsoft Excel, Word, Outlook);
  • Puikūs bendravimas telefonu ir derybų įgūdžiai;
  • Aktyvumas, kruopštumas, atsakingumas, gebėjimas pasiekti užsibrėžtą tikslą;
  • Noras dirbti ir tobulėti profesinėje srityje;
  • Gebėjimas dirbti stresinėse situacijuose.

Mes jums siūlome

  • Fiksuotą atlyginimą + motyvuojančią, konkurencingą atlygio sistemą priklausančią nuo darbo rezultatų;
  • Įdomų ir kūrybišką darbą jaunatviškame kolektyve, bei sparčiai augančioje ir inovatyvioje įmonėje;
  • Savirealizacijos galimybes ir profesinį augimą;
  • Draugišką, palaikančią darbo atmosferą bei pagarbų požiūrį į darbuotojus.

Atlyginimas

600–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

UAB "Skandinavijos kelias"

UAB "Skandinavijos kelias" didžiausia siuntų/krovinių pervežimo įmonė į/iš Švedijos ir Norvegijos.
Informacija apie UAB "Skandinavijos kelias"
19
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tomas Mickus