Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ugnesa"
More about company »

Transporto vadybininkas

Kaunas - UAB "Ugnesa"

Darbo pobūdis

Darbas transporto vadybininkui.

Sėkmingai veikiančiai transporto įmonei UAB UGNESA reikalingas transporto vadybininkas, kuris būtų atsakingas už bendravimą su įmonės vairuotojais, įmonės transporto techninę būklę, vairuotojų grafikų planavimą, bendravimą su klientais, taip pat administracinio pobūdžio darbai.

Reikalavimai

Anglų, rusų kalba;
Panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

Atlyginimas priklauso nuo darbo kokybės ir efektyvumo.

Darbas Kauno centre.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Profesionali, transportavimo paslaugas teikianti kompanija. Nuo pat pirmų dienų įmonė išsikėlusi sau tikslą dirbti kokybiškai, atsakingai, taikant lanksčią kainodaros sistemą, pelniusią ilgalaikius partnerystės santykius su nuolatiniais bei naujais klientais.
Informacija apie UAB "Ugnesa"
35
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Donatas Barzda