Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Autolėkis"
More about company »

Transporto vadybininkas

700–1500 Eur
Kaunas - UAB "Autolėkis"

Darbo pobūdis

  • Dalinių krovinių pervežimų organizavimas;
  • Darbas su transporto valdymo programa;
  • Klientų atsiskaitymų kontrolė;
  • Klientų konsultavimas dėl kilusių klausimų ir operatyvus problemų sprendimas.
.Nauju klientu paieska.

Reikalavimai

  • Sėkmingo darbo patirtis logistikos srityje;
  • Labai geros anglų, rusų kalbų žinios
  • Gebėjimas greitai reaguoti probleminėse situacijose;
  • Organizuotumas ir iniciatyvumas;
  • Geri komunikavimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje kompanijoje;
Įdomų ir atsakingą darbą;
stabilų etatinį atlyginimą bei nuo darbo rezultatų priklausantį kintamą priedą;
visas socialines garantijas;
draugišką kolektyvą;
visas darbui reikalingas priemones;
galimybes kelti kvalifikaciją ir kilti karjeros laiptais.

Atlyginimas: Sutartinis

Kita informacija:
Telefonas pasiteirauti 8 (618)

Atlyginimas

700–1500 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

visada saugiai ir greitai pristato krovinius klientams. Mūsų pagrindinė veikla-tarptautiniai tekstilės gaminių įvairiose pakuotėse pervežimai.