Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Movingcare“

Transporto vadybininkas

400-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Movingcare“

Darbo pobūdis

Bendravimas su klientais,
Esamų klientų užsakymų planavimas, palaikymas ir administravimas
Krovinių gabenimo organizavimas, sklandžių pervežimų užtikrinimas, transporto judėjimo ir technikos kontrolė
Krovinių paieška
Efektyvus nuosavo transporto apkrovimas ir panaudojimas

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome ne tik savo srities specialisto, bet komandos nario, kuris galėtu prisidėti prie perspektyvaus verslo modelio vystymo.

Reikiamos savybės:

Aukšta motyvacija
Komunikabilumas
Noras mokytis ir tobulėti
Atsakomybės jausmas
Savarankiškumas;
Greita orientacija, organizavimo bei derybiniai įgūdžiai
Patirtis logistikos srityje privalumas, bet ne būtinybė

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

400-2000 €/mėn. į rankas

UAB Movingcare teikianti paslaugas: perkraustymo, objektų priežiūros ir administravimo paslaugos. Įmonė veikla vykdo: Lietuvoje, Belgijoje bei NVS šalyse.
Mūsų veiklos principai leidžia vykdyti aktyvią plėtrą.
Sėkmingai dirbame su B2B, B2C ir viešojo sektoriaus klientais.
informacija apie UAB „Movingcare“
4
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2020 m.