Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "NORLAIMA"
More about company »

Transporto vadybininkas

Klaipėda - UAB "NORLAIMA"

Darbo pobūdis

  • bendravimas su esamais ir naujais klientais;
  • krovinių paieška;
  • pervežimo proceso koordinavimas ir transporto kontrolė.

Reikalavimai

  • aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
  • panašaus darbo patirtis transporto srityje;
  • geras anglų ir rusų kalbos mokėjimas,
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Microsoft Office, internetinė erdvė );
  • atsakingumas ir puikūs organizaciniai gebėjimai;
  • geri bendravimo, derybų įgūdžiai.

Privalumai:
  • vadybinis, ekonominis, transporto vadybos išsilavinimas;
  • vokiečių kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir dinamišką darbą perspektyvioje įmonėje;
  • galimybes kryptingai tobulinti profesines žinias ir įgūdžius;
  • geras darbo sąlygas;
  • atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Esame ambicinga transporto paslaugų įmonė turinti aiškią viziją ir strategiją. Specializuojamės krovinių gabenimo tarpininkavime iš/į Vakarų Europos, Pabaltijo ir NVS šalis.
Informacija apie UAB "NORLAIMA"
5
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Lijana Jutkuvienė