UAB „Argonta“

Transporto vadybininkas - koordinatroius

850-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Argonta“

Darbo pobūdis

Ieškomas transporto vadybininkas/koordinatorius, darbui su sunkvežimių vairuotojais.
Darbo pobūdis: maršrutų sudarymas, vairuotojų darbo laiko planavimas, sunkvežimių techninės būklės priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis transporto srityje - didelis privalumas
Geros anglų bei rusų kalbos žinios, kitos kalbos - privalumas
Puikūs bendravimo, planavimo, bei derybiniai įgūdžiai

Mes jums siūlome:

Įdomų bei atsakingą darbą, nedidelėje, bet sėkmingai augančioje transporto įmonėje
Galimybę kilti karjeros laiptais
Puikias darbo sąlygas, lankstų darbo grafiką
Fiksuotą darbo užmokestį, bei bonusus už rezultatus

Atlyginimas

850-1300 €/mėn. į rankas

Argontalogistics - tai kryptingai dirbanti įmonė, kurios pagrindinė veikla - tarptautinis krovinių vežimas Vakarų Europoje. Transporto parką sudaro naujieji Euro VI emisijos vilkikai.
Mūsų tikslas - ilgalaikis bendradarbiavimas, kuris paremtas abipuse pagarba, aukščiausiais kokybės ir etikos standartais.
Mūsų vertybės:
Profesionalumas Atsakomybė Patikimumas Efektyvumas!
informacija apie UAB „Argonta“
827 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2019 m.